הערסלים של שירלי

מי מאיתנו לא זוכר את חוויית הקמפינג בו תלינו שמיכה הקשורה בין שני עצים והופכים אותה לערסל שכיבה מאולתר.
כיום כל התחום של ערסלים לגינה ולבית התפתח מאד, ונכנס כחלק מריהוט גן או אפילו כפריט עיצובי לבית המוסיף משהו טבעי ונוח. כיום ישנם מגוון סוגים של ערסלים, מערסלי שכיבה ארוגים פשוטים ועד ערסלי ישיבה תלויים ערסל נדנדה ואפילו ערסלים אורתופדיים. מערסל יחיד ואפילו ערסל משפחתי.
ביציאה לקמפינג כיום ערסל הוא פריט חובה למנוחה ורוגע גם בטבע.
אנו נפרט כאן את מגוון הערסלים האפשריים אצלנו.

ערסל ישיבה תלוי

ערסל ישיבה זה בנו נתלה מהתקרה באמצעות עוגנים מתאימים ומאפשר לתלות אותו בסון או בחדר הילדים ואפילו ערסל לגינה או למרפסת.
הערסל בנוי בצורה ארגונומית ומתאים את עצמו לצורת הישיבה בו, והתנועתיות הינה ייחודית.

ערסל ישיבה תלוי מהתקרה ערסל ישיבה תלוי לסלון ערסלי ישיבה תלוייםתמיכה לרגלים ולידיים

ההדום תלוי בנפרד מהערסל ולכן ישנה תמיכה מלאה לגב ולרגלים. וכן, מאפשר להשתמש בערסל ככלי טיפולי לשיקום בעיות בגב ובגפיים, ערסל זה נפוץ אצל פיזיותרפיסטים כחלק מהטיפול.

משקל נשיאה

ערסל תלוי שכזה חייב להיות מספיק חזר לשאת משקל והוא בנוי מחבלי מצנח בקוטר של 8 מ"מ, מוטות מעץ בוק בקוטר 3.8 ס"מ ובד קורדורה כפול איכותי שעמיד במזג האוויר הישראלי.

שידרוגים לערסל

ערסל ישיבה תלוי מאפשר כל מיני שידרוגים ההופכים את הישיבה בו לחווייה נינוחה וכיפית. כגון משענות מתכווננות לידים, הדום לרגלים, תיק צד לטלפון ארנק או משקפיים וכמובן לשלט הטלוויזיה, וכן מתקן לבקבוק
הערסל מגיע ארוז בתיק טיולים ובקלות ניתן לארוז אותו לקחת אותו לטיול שלכם.

להתייעצות פשוט שלחו הודעה

  ערסל שערסל שכיבה זוגיכיבה לגינה

  ערסל זה הינו הערסל הישן והמוכר לנו בדרך כלל ערסל שכיבה עם שני מוטות רוחב וביניהם חבל מקרמה ארוג או בד. ערס שכיבה זה מגיע במגוון גדלים מערסל יחיד ועד ערסל משפחתי. ערסל זה זקוק לשתי נקודות עוגן, או מתקן ייעודי שניתן להניח בגינה או במרפסת. ערסל שכיבה עם מתקן נותן פתרון מהיר ונוח בלי הצורך להתעסק בעיגון הערסל.

  ערסל שכיבה לגינה וטיולים

  ערסל שכיבה ללא מוטות רוחב העשוי מבד ברזילאי ארוג וצבעוני, או מבד מצנח חזק. ערסל זה נותן תחושה עוברית לשוכב בו. ערסלים אלו מאד מומלצים לטיולים וקמפינג מכיוון שהם מתקפלים לתיק או כיס קטן ומאפשרים לקחת אותו גם בתרמיל. מדריכי טיולים רבים ממליצים על ערסל שכיבה מבד מצנח, הוא מתקפל לכיס קטן ומשקלו זניח

  ערסל מוגלי

  ערסל קומפקטי לכולם מגיל שנה ומעלה, גם למבוגרים. לתינוקות וילדים ערסל מוגלי זה משמש הן כשעשוע, והן, לפיתוח שיווי משקל, קורדינציה ומעניק גירוי שונה למערכת הסנסומוטורית.
  למבוגרים ערסל מוגלי משמש לתרגילי כושר שונים למתיחות ותרגילי גב שונים. ערסל זה מיוצר בעבודת יד והינו ייחודי לערסלים של שירלי. הוא קומפקטי ומגיע עם ערכת תליה לתקרת בטון או לפרגולה בחצר.